Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania ewentualnie nakierowanie na literaturę, w której takowe odpowiedzi znajdę. 1. Jaka jest różnica (podobieństwa) pomiędzy: podziałem, typologią, klasyfikacją. 2. Czemu mają służyc róznego rodzaju klasyfikacje, podziały, typologie ( z punktu widzenia teorii rozumiem że jest to porządkowanie wiedzy, a co z praktyką; czemu mają słuzyć przeróżne klasyfikacje np. usług). Dziekuje |