>
Przeczytałem wątek z odanego linku i wydaje mi się, że jedynymi kulturalnymi osobami jakie się w nim wypowiedziały byłeś Ty i Volrath.Zapewniam Cię, że nie było moim celem czynienie "sprytnych wtrętów"
mających, jak zdaje się sugerujesz, nabicie sobie punktów. Ja naprawdę nie
wiedzialem o przeznaczeniu tej punktacji (a przynajmniej o niej nie
myślałem). Uznałem za stosowne o tym (Eduseku) wspomnieć w poście, ponieważ
takie "sprytne wtręty" spotkałem na tym forum wielokrotnie, w tym do
Eduseka. Uznalem więc to za dopuszczalny zwyczaj, cóż bowiem w tym
nagannego, że uczestnicy przekazują sobie wzajemnie tego typu "kwiatki"?
Ciekawe czy wobec tamtych forumowiczow byłeś tak samo rygorystyczny

. Poza
tym, ten wątek do którego dodałem link, dotyczył konkretnego zarzutu wobec
Racjonalisty, i powinieneś być mi raczej być wdzięczny za obronę Forum z
którym zaczynam coraz bardziej się identyfikować

, tym bardziej, że zostałem tam (Edusek) uznany za "największego niedowiarka czyli (ateistę), I tu się niestety poczuwam do zawłaszczenia tego tytułu

. Na tym forum jest bowiem dużo lepszych ode mnie
Stanisław