W regulaminie forum jest napisane iż każdy uczestnik tego forum może używać tylko jednego nicku (nazwy): § 17. Używanie na forum więcej niż jednego loginu, tzw. nicka, przez uczestnika jest zabronione.Jednak pod treścią każdego artykułu napisanego na serwisie "Racjonalista" (nie na forum), jest możliwość skomentowania jego treści. Mam więc w związku z tym pewne pytanie: Czy pisząc taki komentarz należy używać nicku (pseudonim, imię, bądź nazwisko), używanego na forum, czy też może to być inna nazwa? Co mówi na ten temat regulamin tego serwisu (nie forum)? Osobiście mam wrażenie, że w komentarzach do artykułów (Racjonalisty) większość osób przedstawia się inaczej niż na forum. Podczas kiedy na forum używają nicków, to w komentarzach na przykład swoich imion, nazwisk itp. Wydaje mi się to słuszne. A poza tym każdy artykuł zamieszczony na "Racjonaliście" może skomentować osoba nie pisząca na tym forum. Pozdrawiam.  |