Racjonalista - Strona głównaDo treści
Słowiański Światopogląd

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-01-2006 20:05PrunSlawSłowiański Światopogląd
Ludzie nie są sobie równi pod względem rozwoju
umysłowego,kulturowego,społecznego i gospodarczego.
Nie znaczy to,że należy brać przykład z rasistów i tępić tych 'co nienadążają
za czasem.'Przeciwnie!Na ziemi nie ma miejsca dla okrutników i złoczyńców!
Jest drugi sposób by krew najmądrzejszych i najsilniejszych się z powrotem
odrodziła- i nie chodzi mi wyłącznie o Słowian-ale w ogóle o ludzkość.
Wszystko zależy od tego kogo wybiorą sobie kobiety:jeśli zapitych półgłówków
którzy potrafią tylko płakać, to świat będzie widowiskiem dziadów i
nieudaczników.
Jeśli wybiorą złoczyńców i narwańców-światem wstrząsną wojny i szerzyło się
będzie bezprawie.
...Przecież mogą też poddać się dobrowolnie tej mniejszości która jest twórcza
i zdolna!W taki sposób od wieków postępują Żydówki-i głównie dzięki temu naród
ten stoi dzisiaj bardzo wysoko.
Europejki są skażone chrześcijaństwem i poddaństwem.
Władzy średniowiecznej potrzebne były proste,posłuszne pachołki do roboty i
takich silnych ale tępawych mężczyzn oni najchętniej podsuwali kobietom.Co się
działo z najumniejszymi?-Niszczono ich albo odsyłano do zakonów.
...W chwili obecnej 'liberałowie' podsuwają kobietom 'papierowego mężczyznę'
który nadawać się może tylko wyłącznie na wystawę-nic dziwnego że później
cierpią one wraz ze swym potomstwem.
Europa zaczęła się na powrót rozwijać kiedy po części odeszła od
chrześcijaństwa -w czasach Odrodzenia,potem zaś na skutek wyłonienia się
protestantyzmu.Reformacja kładła duży nacisk na wychowanie człowieka świadomego.
Wzorem rodziny był mądry i roztropny mężczyzna troszczący się o żonę i
dzieci.Można rzec,protestanci wrócili do 'korzeni starotestamentowych' -poprzez
to w jakiś sposób upodobnili się do modelu plemienno-rodowego w którym żyli
Starożytni Żydzi.Katolicy zostali przy starym:od myślenia mieli szlachtę i
Kościół...
Słowianie nie będą żyli tak jak chce Kościół,ani tak jak chce liberalizm,ani
tak jak chce komunizm czy rasizm.Słowianie będą naśladować Żydów i Wolnych
Aryjczyków żyjących na Wschodzie(niesplamionych obcymi poglądami)...

forum.gaze(*)?f=29088&w=33745999&a=34258489

placownik (17853 punktów)

   Wielce to wszystko zajmujące. Nie wiem tylko cny PrunSlawie w jakiej sprawie zawitałeś w nasze skromne progi. Czy chcesz prowadzić tu nabór do zacnego słowiańskiego plemienia, czy może przedyskutować jego wkład w sprawę zjednoczenia Europy pod 12 gwiazdkowym błękitnym sztandarem? A może wpadłeś ot tak sobie, bez celu, pobajdurzyć przez chwilę?

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
ssseba (2 punktów)
witam,
pierwszy raz pisze na tym forum, ale wydaje mi sie ze jest ono wykladnia wolnomyslicielstwa, a poglad przedstawiony przez Pana oryginalny zgola i ciekawy, a ponadto historycznie osadzony a wiec moze i troche wiarygodny bardziej niz pozostale

pzdr
qazad
to siętyczy również prawosławnych Słowian zza wschodniej granicy ?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365