Powstała symulacja Europarlamentu na stronie www.gra.schuman.org.pl ! Zachęcam wszytkich do zarejstrowania się i wsparcia parti Eurokomuniści, realizującej w świecie wirtualnym poglądy racjonalisty . Miłej zabawy!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Powstała symulacja Europarlamentu na stronie >www.gra.schuman.org.pl ! Zachęcam wszytkich do >zarejstrowania się i wsparcia parti Eurokomuniści, >realizującej w świecie wirtualnym poglądy racjonalisty . >Miłej zabawy!