> jestescie w posiadaniu wiedzy nie pomoge ci w twoim problemie bo nie posiadam odpowiedniej wiedzy.za to posiadana przeze mnie wiedza podpowiada mi(sorry za 'podpowiada', al po co silić sie na sens), ze orłem z polskiego yo nie byłeś albo za dużo nasluchaleś sie polityków, którzy azwsze posiadają jakąś wiedze.TO WYRAŻENIE JEST NIEPOPRAWNE i do tego robisz se lipe używając go, bo jest strasznie debilne.
|