Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rząd zalegalizuje alternatywne formy pochówku

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
22-09-2009 11:26marcind (103 punktów)Rząd zalegalizuje alternatywne formy pochówku
Ocena 3 na 3
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

(Alicja)Duda (25557 punktów)
>wiadomosci(*)tywne_formy_pochowku,item.html
>W końcu...
Zaraz się z tego wycofa. Biskupi zmarszczą brwi i będzie po temacie.
Adrian Sadura (0 punktów)
Nie ma co się dziwić. Mieszkam blisko cmentarza i widzę jak na przestrzeni lat się rozrasta w zatrważającym tempie. Przyciąga tylko dewotki jak jakieś hieny cmentarne. Jeżdżąc do pracy widzę wciąż te same twarze.
Poza tym "działki" na cmentarzu kosztują..
marcind (103 punktów)
>Nie ma co się dziwić. Mieszkam blisko cmentarza i widzę jak na przestrzeni lat się rozrasta w zatrważającym tempie. Przyciąga tylko dewotki jak jakieś hieny cmentarne. Jeżdżąc do pracy widzę wciąż te same twarze.
>Poza tym "działki" na cmentarzu kosztują..
>

I to jak kosztują

www.upi.co(*)-backs-out/UPI-53811251226768/
morizt (1059 punktów)
Czy mozna przy obecnym stanie prawnym przewiesc legalnie do Polski urne z prochami zmarlego z jednego z krajow EU?
(Alicja)Duda (25557 punktów)
>Czy mozna przy obecnym stanie prawnym przewiesc legalnie do Polski urne z prochami zmarlego z jednego z krajow EU?
Można. Trzeba zgłosić na granicy jak się ją zauważy. Ale mogą się przyczepić jak będzie stała na kominku bo ma być zakopana w wyznaczonych miejscach ( cmentarze).
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Ale mogą się przyczepić jak będzie stała na kominku bo ma być zakopana w wyznaczonych miejscach ( cmentarze).
Osobiście znam osobę, która urządziła fikcyjny pogrzeb pustej urny, a prochy bliskiej osoby rozsypała tam, gdzie zmarła sobie życzyła. Nikt się nie przyczepił...
(Alicja)Duda (25557 punktów)
>>Ale mogą się przyczepić jak będzie stała na kominku bo ma być zakopana w wyznaczonych miejscach ( cmentarze).
>Osobiście znam osobę, która urządziła fikcyjny pogrzeb pustej urny, a prochy bliskiej osoby rozsypała tam, gdzie zmarła sobie życzyła. Nikt się nie przyczepił...
>
Jak się sama nie przyzna to nic jej nie grozi. Ale prawo złamała.
Slayerized (691 punktów)
>W końcu...

Pożyjemy zobaczymy, jeszcze nie było telefonu z episkopatu. In vitro też miało być...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365