"Prezes myślał, że występuje w Polsacie, a nie Superstacji", naTemat i Newsweek już piszą. Robi się afera.
Są 2 opcje:
albo to prawda i trochę to smutne, albo to ściema i: - o wywiadzie piszą, mówią, jest reklama - jutro okaże się, że nT, Newsweek, Gazeta łykają ściemę jak młode pelikany - JK powie o tym w już nagranym wywiadzie
Ale czy marihuana jest z konopi ? Chyba nie... A od siebie dodam, że to może być prawda... i to trochę smutne. Na 99%. Wpadek miał wiele i to takich - z których wynikałoby - że nie zawsze wie, gdzie się w danej chwili znajduje xD