>mam tema z filozofii,"dobro, a zło" i nie za bardzo wiem >od czego zaczac, wszystkie infromacje do mojej pracy musza >byc oparte na ksiazkach do filozofii,jezeli kto ma jakies >propozycje byla bym bardzo wdzieczna "Dobro" będzie wtedy gdy wyszukasz sama w bibliotekach i przewertujesz i napiszesz. "Zło" - wtedy gdy zrobi to za Ciegie ktoś inny. I tyle! Życzę owocnych wyników poszukiwań! Pzdr.
|