Racjonalista - Strona głównaDo treści
dobro, a zlo

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
18-12-2004 19:28martiidobro, a zlo
mam tema z filozofii,"dobro, a zło" i nie za bardzo wiem od czego zaczac, wszystkie infromacje do mojej pracy musza byc oparte na ksiazkach do filozofii,jezeli kto ma jakies propozycje byla bym bardzo wdzieczna

Drobner
>mam tema z filozofii,"dobro, a zło" i nie za bardzo wiem
>od czego zaczac, wszystkie infromacje do mojej pracy musza
>byc oparte na ksiazkach do filozofii,jezeli kto ma jakies
>propozycje byla bym bardzo wdzieczna
"Dobro" będzie wtedy gdy wyszukasz sama w bibliotekach i przewertujesz i napiszesz.
"Zło" - wtedy gdy zrobi to za Ciegie ktoś inny.
I tyle!
Życzę owocnych wyników poszukiwań!
Pzdr.
jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
Jak proponujesz odpłacić się za ewentualną pomoc?
martii
nie chodzi mi o gotowa prace,tylko o jakies malutkie wskazowki,np,gdzie mogla bym znalesc
Lubię Kawę (143 punktów)
Paulina (fil.)
Wiesz, jak piszesz , że masz pracę z filozofii to powinnaś napisać na którym jesteś roku i czy studiujesz filozofię czy nie.
To chyba zasadnicza sprawa, bo ostatecznie chodzi o ocenę, nie?
A praca zaliczeniowa np. z filozofii nowożytnej nijak ma się do wypracowania o filozofii Kartezjusza.
Napisz konkrety, pomyśli się.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365