>Świętować ???? nie świętować?
No cóż sam już chyba wiesz, że od świąt nie uciekniesz. Mimo, że jestem niewierząca ubieram choinkę, czasami jadę do rodzinki, albo spędzam z przyjaciółmi. To nic złego, bo to święto jest w dzisiejszych czasach komercyjne - różne świąteczne piosenki (nie kolędy) można usłyszeć w radiu już od około 20 listopada. Wielu katolików obchodzi je bezrefleksyjnie, więc dlaczego ateiści nie mogą? Traktuje je przede wszystkim jako święto rodzinne, a nie religijne.
|