>W USA wszystko jest największe. A największa z największych jest ilość idiotów manipulowanych przez takich kaznodziejów jak Marjoe. Nasz Rydzyk musi się jeszcze duuużo nauczyć. Jak oglądałem, zastanawiałem się czy ci ludzie naprawdę w to wierzą i są manipulowani/oszukiwani, czy po prostu mniej lub bardziej świadomie kupują sobie odrobinę pocieszającej iluzji?
plus ratio quam vis caeca valere solet
|