Witam! Ostatnio trafiłem w sieci na ksiażkę www.klubdavinci.eu/page15.phpMoże ktoś się już z nią zapoznał, bo nie wiem czy warto się nią bliżej zainteresować. Czy jest to kolejna apologetyczna odpowiedź urażonych "Bogiem urojonym" wierzących, czy może głębsza analiza konfliktu teizm- ateizm i jakie jest stanowiska autora względem ateizmu: przeciwnik czy zwolennik? |