>Nie chciałbym tu udowadniać czy spiskowa teoria dziejów to >prawda. Naturalnym wnioskiem jest jednak że mając >odpowiednie zaplecze nikt nie da sobie w kaszę dmuchać. >Sprubójcie wymienić jakikolwiek antysemicki pogląd na forum >w Onet.pl albo wp.pl to zrozumiecie o co chodzi. Albo wam >usuną komentarz, albo go zostawią jeżeli palniecie coś >głópiego i wszyscy was ośmieszą.
Teorii nazistowskich też nie można głośić. Czy wobec tego posługując sie Twoim okiem obserwatora, można by rzecz, że naziści mają tutaj, jak to określiłeś, "odpowiednie zaplecze" ? Na teorie antysemickie są paragrafy, to jest karalne. Myślisz, że takie popularne portale chciałyby mieć z tego powodu problemy ? To jest oczywiste, że nie bedą tolerować treści antysemickich. I dobrze robią.
|