Jestem ciekawy jak deklaracja racjonalizmu przekłada się na wybory polityczne? Jakiej opcji politycznej wierzą racjonaliści i w kim widzą nadzieję dla Najjaśniejszej? Ważniejsza dla Was jest ideologia czy zdrowy pragmatyzm?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.