Wydaje mi się, że jedna z ciekawszych funkcji serwisu, jaką są sondy, jest marnowana. Spoglądając na ich historię nie widzę jakichś ciekawych informacji. Czy tylko ja zaznaczam zawsze odpowiedzi najbardziej radykalne i bezsensowne, jakby kontestując tego typu pytania? Sporo pytań ma charakter audiotele, często dotyczą spraw oczywistych, odpowiedzi do większości z tych nich nie wykluczają się wzajemnie, ostatnie pytania to próba redefinicji podstawowych pojęć albo chęć znalezienia ich najbardziej istotnej kwestii, niektore są pytaniami o bardzo odlegle sprawy i odpowiadający, którzy nie mają nawet cienia wiedzy o zagadnieniu mogą tylko domniemywać, jeszcze inne są raczej mało praktyczne, bo pytają o to, jak się widzi społeczeństwo. Moje propozycje: integracja sond z forum (dodanie do każdej sondy możliwości dyskusji a także dodanie możliwości zakładania sond użytkownikom), możliwość zaznaczania kilku odpowiedzi, większa/mniejsza liczba odpowiedzi, bardziej racjonalny wybór pytań (więcej pytań bardziej konkretnych, aktualnych). |