Bylo, nie bylo... nie jest destrukcyjną sektą opisanym w podanym linku!! A to juz inna kwestia, co ktos mysli o organizacjach protestanckich... ja osobiście niesamowicie ich szanuję. Za to, że chcą coś zmienić w tym pomylonym świecie i że są szczerzy w tym, co robią i w tym, w co wierzą!
|