Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wniebowstąpienie księdza

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
14-08-2013 13:39Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
Wniebowstąpienie księdza
Ocena 8 na 8
wiadomosci(*)adomosci/1,114881,5144971.html
"Rev Adelir de Carli, katolicki ksiądz z Brazylii, zaginął. Poszukują go helikoptery i samoloty ekip poszukiwawczych, bo ksiądz zaginął... gdzieś w niebie. Miał w planach pobić rekord 19 godzin spędzonych w powietrzu za pomocą baloników z helem. Wyposażony w spadochron, skafander, GPS, telefon satelitarny i wszystkie inne przybory zaginął na wysokości 6 tysięcy metrów."

Może zorganizujmy wniebowstąpienie wszystkich najbardziej aktywnych krzewicieli wiary? Kogo wysyłamy pierwszego? Terlikowskiego czy Rydzyka?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

worek kości (2937 punktów)
>Może zorganizujmy wniebowstąpienie wszystkich najbardziej aktywnych krzewicieli wiary?

Znaczy - sfingować wypadek aby ich uśmiercić?


bembergiem w berg
14-08-2013 13:58 
 Ocena 4 na 4
Tohver (1287 punktów)
>Znaczy - sfingować wypadek aby ich uśmiercić?

Raczej ciężko zginąć w sfingowanym wypadku...
worek kości (2937 punktów)
>>Znaczy - sfingować wypadek aby ich uśmiercić?
>Raczej ciężko zginąć w sfingowanym wypadku...

Widać nigdy nie oglądałeś Detektywa Monka.

bembergiem w berg
14-08-2013 15:16 
 Ocena 1 na 1
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>>Może zorganizujmy wniebowstąpienie wszystkich najbardziej aktywnych krzewicieli wiary?
>Znaczy - sfingować wypadek aby ich uśmiercić?

Zasponsorować im kosztowny hel i rozpropagować akcję w Radiu Maryja aby się wspólnie modlili o siłę wiary, która przekona ich do próby wniebowstąpienia.
Meretseger (61860 punktów)
Informacja wprawdzie sprzed pięciu lat... ale pomysł wart rozważenia
14-08-2013 15:04 
 Ocena 5 na 5
Unulfo (3273 punktów)
(zablokowany)
>Informacja wprawdzie sprzed pięciu lat... ale pomysł wart rozważenia

Znaleziono pół ciała (kawałek tułowia i nogi), więc reszta jak najbardziej mogła się ulotnić w zaświaty, chyba że ją coś po prostu zeżarło.

en.wikipedia.org/wiki/Adelir_Antonio_de_Carli


"Mój Boże! Jacy ci rozumni ludzie są głupi!" Beaumarchais
Paul Figura (1368 punktów)

> Wyposażony w spadochron, skafander, GPS, telefon
>satelitarny i wszystkie inne przybory zaginął na wysokości 6 tysięcy metrów."

Wiem że śmiech to zdrowie ale już mam naprawdę dosyć na dziś.



Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
Radzę szukać w strefie 51.
14-08-2013 21:07 
 Ocena 1 na 1
Paul Figura (1368 punktów)
>Radzę szukać w strefie 51.

Lub tutaj.


Mortimer (1359 punktów)
Wszyscy przejmują się losem księdza. Nie ma po co! Do boga wpadł na herbatkę albo piwko. Bezprzewodowo z nim pogadał i już.

Chyba, że jakiś biskup się na niego wkurzył i pozbył.

Wysłał go do tego facia z góry. Proste.


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
uxbridge (5980 punktów)
>wiadomosci(*)adomosci/1,114881,5144971.html
>"Rev Adelir de Carli, katolicki ksiądz z Brazylii, zaginął.
Ów ksiądz został ostatnio uhonorowany Nagrodą Darwina (nomen omen), która jak wiadomo przyznawana jest za przyczynienie się do własnej śmierci w szczególnie durny sposób. Nie chodzi tu wcale o lot z balonikami, tylko o fakt, że dobrodziej miał ze sobą odbiornik GPS i łączność z ziemią. Był w kontakcie z ratownikami i chcieli by podał im pozycję, ale ksiądz nie umiał GPS-a obsłużyc...
Mortimer (1359 punktów)
Nauka i religia. Nie kochają się, oj nie.

Co z tego, że papież ma konto na portalu społecznościowym... Zwykła propaganda.


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
Frank Holman (5897 punktów)
>Nauka i religia. Nie kochają się, oj nie.
>Co z tego, że papież ma konto na portalu społecznościowym... Zwykła propaganda.

Komercyjne portale społecznościowe to "nauka" ?! WOW Warto mądrych ludzi posłuchać w długi łykend.
worek kości  (-9 punktów)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365