Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odkrywcze rewelacje młodych Einsteinów podważające współczesną naukę

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-05-2013 02:07ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Odkrywcze rewelacje młodych Einsteinów podważające współczesną naukę
Od dłuższego czasu obserwuję, że co jakiś czas pojawiają się tutaj bystrzy i poważni (wstępnie) forumowicze,
którzy potem ujawniają rewelacje podważające całą współczesną wiedze, a przy okazji spore emocje
wymierzone w naukowców. Proszę Moderatorów o przenoszenie ich postów do tego wątku. Nawet gdy
jeden będzie "od sasa" drugi "od lasa".

Pozdrawiam
p.s.
nie wykluczam, że czasem mogą to być Trolle z wrogich nam for

Mod:
Moderacja nie przychyla się do twojego wniosku.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Matix (5786 punktów)Odp: Odkrywcze rewelacje młodych Einsteinów podważające współczesną na
Szczerze? Widzę, że najprawdopodobniej czegoś się boisz. Być może tego, że ktoś próbuje zachwiać Twoim uporządkowanym poglądem na świat/wszechświat. Nie możesz nawet przyjąć możliwości założenia, że pewne dziedziny nauki mogą się mylić. Chodzi oczywiście o kosmologię. Ech... czemu ci kosmologowie są tacy poważni? Powinni trochę wyluzować, bo im żyłki popękają. Ta dziedzina to nie medycyna, nie mamy Wszechświata na stole operacyjnym i nie możemy go tak dokładnie poznać jak ciała ludzkiego. Po co się tak zacietrzewiać? A nuż za sto lat się będą śmiać z BB. Szczególnie patrząc na historię kosmologii. Tutaj przełomy były dokonywane przez odkrycia obserwacyjne. Poczekamy to zobaczymy, po co spina?
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
>Szczerze? Widzę, że najprawdopodobniej czegoś się boisz.

Nie. Nie boję się. Tylko jest bardzo dziwaczne "prawie" wierzenie w rzeczy mikroskopowo prawdopodobne.

Równie dobrze można by wierzyć w telepatię {to taka totalna bzdura z baśni - równie prawdopodobna jak bóg }
czyli sposób przekazywania konkretnych informacji między mózgami ludzi na odległość wielu metrów.
BEZSENS 100%

Jednak jest coś dobrego w tym Twoim poście.
Bo tutaj akurat dyskusja o stanie stacjonarnym naszego wszechświata jest - z trudem - ale - do przyjęcia

Hetman mile (przeze mnie) widziany. Byle nie ożywiał tego tematu dzień w dzień

Pozdrawiam
Legion (587 punktów)
>Nie. Nie boję się. Tylko jest bardzo dziwaczne "prawie" wierzenie w rzeczy mikroskopowo prawdopodobne.
>Równie dobrze można by wierzyć w telepatię {to taka totalna bzdura z baśni - równie prawdopodobna jak bóg }
W sumie... Racja. Dlaczego gdybania z fizyki, teoretyki mają być tutaj coś warte? Ile osób na Racjonaliście skończyło jakiś uniwerek fizyczny? Jestem nieco w szoku, bo dziwne, że np. teorie spiskowe są tu wyśmiewanie, a dziwaczne teorie fizyczne nie. Ja rozumiem, jakby ogłaszał je jakiś naukowiec, który to wyliczył, ale przecież jak się ma teorię podpartą dowodami to ogłasza się to światu, a nie w internecie. Chyba, że wiecie, że te bzdury nie mają potwierdzenia w realu i tylko tak sobie piszecie, by błysnąć na forum.
Matix (5786 punktów)

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365