W z dnia na dzień mam wrażenie, że ludzie na świecie debileją, albo ze mną jest coś nie tak. Zastanawiam się co jest gorsze? Nasza zdychająca Europa, czy Orwellopodobne USA? Sam już nie wiem... Temat piszę w bazgrołach, bo i tak nikt się nie zainteresuje  . wiadomosci(*)yment,1,5485786,wiadomosc.htmlZastanawiam się ile jeszcze musi się wydarzyć, by mieszkańcy USA kopnęli w tyłki zarówno Demokratów, jak i Republikanów. Bądźmy szczerzy, w USA mogłyby być jakieś alternatywne partie, które nie bawiłyby się w terroryzowanie społeczeństwa. PS: W zasadzie to czemu my Racjonaliści nie wierzymy w spiski? wiadomosci(*)icy-w,1,5485900,wiadomosc.html Ciekaw jestem czy Kaczyński nie zaproponuje Orbanowi nowej Unii. Sam nie wiem co myśleć o tym, co się dzieje na Węgrzech. Z jednej strony jestem przeciwnikiem UE i też uważam, że każdy kraj powinien troszczyć się o siebie. Ale z drugiej strony dlaczego wyzwolicielami kraju mają być konserwatyści, którzy chcą np. wrzucać bezbomnych do więzień (z parę miesięcy temu było o tym w TV). Na koniec dosyć humorystyczna sprawa  . Tak na poprawę humorów w ten paskudny majowy dzień. wiadomosci(*)acicy,1,5485922,wiadomosc.html |