Jak w temacie, zastanawia mnie co się wg islamu dzieje z kobietami po śmierci w wypadku, w którym nie zasługują na karę. O mężczyznach to wiem, 72 dziewice za śmierć w dżihadzie + przyjemne życie w cieniu palm i idylla(to dla wszystkich z nich). Ale jak to jest z kobietami.
Bardzo proszę o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy i merytoryczne posty |