Do Krzysztofa Sykty: Panie Krzysztofie jestem może takim Sitchinem tyle, że chodzę po ziemi. Widzę, że bardzo dobrze zna Pan temat i bez trudu wykazuje Pan naiwność tej pary. Mam do Pana prośbę. Piszę o Wielkiej Piramidzie na stronie www.republika.pl/hufuNie fruwam w kosmosie, choć może bujam w obłokach - tak to już jest z piramidiotami, więc proszę mi wybaczyć. Na mojej stronie w pierwszym dziale poświęconym protoastronomii przedstawiłem zdjęcie symbolu, który Nazywam chyba błędnie "Oko, czy Twarz Ziemi", czy wie Pan co to jest? Ponad to, czy może mi Pan wskazać najlepiej stronę www. gdzie dowiedział bym się o początkach osadnictwa w tym rejonie. Z góry dziękuję |