Szanowni Państwo, mam wielką prośbę. Czy mogliby Państwo wyrazić swoją opinię na temat książki "Bogaty ojciec, Biedny ojciec" Roberta Kiyosaki? Chodzi mi o ocenę z punktu widzenia ekonomii. Czy pomysły tego Pana są sensowne? Ja niestety nie znam się zupełnie na ekonomii, dlatego proszę o pomoc. Z mojej nieznajomości tematu płynie jeszcze jedno pytanie: Czy ekonomia to rzeczywiście nauka, czy "na siłę dorobiona teoria"? Z góry dziękuję za odpowiedzi. |