> Wkład pracy z pewnością niemały , ale czy musimy się odrazu spokrewniać .racja, nie musimy, już jesteśmy spokrewnieni. wyobraź sobie, że 'technicznie' mniej różnisz się od nas niż od swoich (przykładowo) dziewczyn. także pod wzgledem umysłowym. i nie ma innych stworzeń, do których bylibysmy bardziej podobni niż do siebie-ludzi. wbrew pozorom, jeśli już o tym mówimy, każda para ludzi 'z nas' miała kiedyś wspólnego przodka - często nie tak dalekiego, jak się powszechnie sądzi. przypuszczam, że średnio 10-15 pokoleń wstecz. tak więc, bracie, pozdrów krewnych i znajomych królika
|