>Wykonało się!! Powstało oraz (co nie koniecznie Consumatum est ....Boże ratuj >jest logiczną konsekwencją pierwszego) ruszyło >Zjednoczone Forum Witryn Satanistycznych!! Jedno >miejsce w całej (? ;P)sieci, gdzie satanisci i >ludzie zainteresowani tą ideologią/religią mogą >się spotkać i podyskutować, porozmawiać, >pożartować czy wreszcie lepiej się poznać. O proszę może na randkę też można się umówić , ogłoszenie jakieś zamieścić , kto wie , może trafi mi się jakaś miła dziweczyna ubrana na czarno z pentagramem zawieszonym na szyi , mama będzie zachwycona . >Zjednoczone Forum jest wyjątkowe pod tym >względem, ze łączy ze sobą 3 witryny: Kaina, >Nadaha i Lectusa. W imieniu swoim oraz Redakcji >ZFWS zapraszam! MAm prośbę , zaryglujcie się tam dobrze na cztery spusty , i z zaproszeniami uważaj , ktoś może z Granady do was wpaść i lekką zarazę ze sobą przynieść . Bez wyrazów jakiegokolwiek szacunku.
|