Marzy mi sie by witryna była skalowalna na szerokość - używam rozdzielczości 1152x864 i te biale pasy po bokach... - ale co zrobić z tą prześliczną grafiką u góry
>Marzy mi sie by witryna była skalowalna niektórym z nas też ..
>na szerokość - używam rozdzielczości 1152x864 a to już nie nasza wina. może pan sobie zmienić szerokośc okna przeglądarki, bo raczej więcej zachodu wymaga zmiana grafiki.