Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dni Antywojenne 17-19 marca

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
07-03-2006 14:14Mariusz AgnosiewiczDni Antywojenne 17-19 marca
Konferencja zapowiada się bardzo ciekawie - warto przyjechać/przyjść na trzy dni jeśli masz możliwość - na koncert, konferencję i demonstrację.
Inicjatywa Stop Wojnie
www.isw.w.pl
lp.pw@einjowpots
tel. 0600 599 306
Zapraszamy na OGÓLNOKRAJOWE DNI ANTYWOJENNE, WARSZAWA 17 - 19 MARCA Inicjatywa Stop Wojnie i Związek Nauczycielstwa Polskiego
Program:
Piątek, 17 marca, godz. 20.30: KONCERT - MUZYKA PRZECIW WOJNIE.
Klub Punkt, ul. Koszykowa 55.
Grają: Yerba Mater, Tabula Rasa, The Relievers, Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni
Wstęp: 10 zł (w cenie wliczony znaczek antywojenny)
Sobota, 18 marca, godz. 11.00-18.30: KONFERENCJA ANTYWOJENNA
Siedziba Związku Nauczycielstwa Polskiego, ul. Smulikowskiego 6/8.
Cztery panele:
11.00-12.30: * Edukacja dla pokoju.
Mówcy: prof. Łopatkowa (ZNP), prof. Maria Szyszkowska (ISW), Bartek Machalica (ISW), Marcin Bosak (aktor).
12.45-14.15: * Irak: rzeczywistość okupacji.
Mówcy: prof. Marek Dziekan (arabista), Dżabbar al Jasiri (Irakijczyk mieszkający w Polsce), Jane Hardy (Stop the War Coalition, Wlk. Brytania), Jacek Czarnecki (korespondent wojenny Radia Zet)
15.00-16.30: * Społeczeństwa wobec wojny.
Mówcy: Sławomir Broniarz (ZNP), przedstawiciel WZZ Sierpień-80, Adam Khan (Związek Muzułmanów Polskich), Maciej Wieczorkowski (ISW)
16.45-18.15: * "Wojna z terrorem", czyli wojna i terror.
Mówcy: prof. Roman Kuźniar, Jacek Żakowski (dziennikarz), Filip Ilkowski (ISW).
18.15-18.30: Zakończenie
Dyskusja i pytania z sali po każdym panelu.
W programie mogą pojawić się niewielkie zmiany.
Niedziela, 19 marca, godz. 13.00: MANIFESTACJA - WYCOFAĆ WOJSKA Z IRAKU - STOP OKUPACJI!
Plac Zamkowy - przemarsz Traktem Królewskim (Pałac Prezydencki, Ambasada USA) do Kancelarii Premiera.
Występy artystyczne, muzyka, bębny.
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W DNIACH ANTYWOJENNYCH I W PRZYGOTOWANIACH DO NICH!
Jeśli możesz pomóc w plakatowaniu, rozdawaniu ulotek, organizowaniu spotkań informacyjnych, kontakcie z mediami - napisz do nas!
UWAGA! POTRZEBNE NOCLEGI!
Potrzebujemy również miejsc noclegowych dla przyjeżdżających z innych miast - przeważnie z soboty 18 na niedzielę 19 marca. Jeśli możesz przenocować parę osób, proszę daj znać!
Inicjatywa Stop Wojnie
www.isw.w.pl
lp.pw@einjowpots
tel. 0600 599 306
Osrodek Informacji Organizacji Lewicowych
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

skóra (112 punktów)
Marsz i Happening Antywojenny
18 marca 2006 rok
Marsz w centrum Katowic rozpocznie się o godzinie 15 w sobotę 18 marca i zakończy się happeningiem na Placu Wolności. Chętnych zapraszam w imieniu swoim jak i całej Federacji Anarchistycznej Śląsk.

Wszelkie pytania proszę kierować pod adres lp.2o@48dnaruj lub numer komórkowy: 0510 119 578


Pozdrawiam Krzysztof Skóra
Federacja Anarchistyczna Śląsk

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365