Racjonalista - Strona głównaDo treści
I Ogólnopolski Festiwal Filmów Popularnonaukowych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
07-03-2006 16:22Mariusz Agnosiewicz (moderator)I Ogólnopolski Festiwal Filmów Popularnonaukowych
W dniach 25-27 maja 2006 r. w Trójmieście odbędzie się festiwal filmów popularnonaukowych, organizowany przez Akademicką Telewizję Edukacyjną.
Zapraszamy filmowców, realizatorów programów telewizyjnych, naukowców, licznych entuzjastów popularyzacji nauki - profesjonalistów i amatorów do udziału w Festiwalu. W festiwalowym konkursie może wziąć udział każdy film czy program, który spełnia warunki regulaminu festiwalu.
Na tej stronie internetowej znajdą Państwo szczegóły zgłoszenia filmu, uczestnictwa w festiwalu, najważniejsze terminy, warunki regulaminu oraz wiele innych ważnych informacji.
Jeśli macie pytania prosimy o kontakt z Akademicką Telewizją Edukacyjną.
Zapraszamy na stronę festiwalu: ate.univ.gda.pl/festiwal
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jarekland (142470 punktów)
>W dniach 25-27 maja 2006 r. w Trójmieście odbędzie się
>festiwal filmów popularnonaukowych, organizowany przez
>Akademicką Telewizję Edukacyjną.
A moż tak objąć patronat medialny nad w/wym festiwalem. Mamy przeciez poczytny portal.
A ten patronat medialny to byłaby świetna reklama PSR-u.
Mariusz Agnosiewicz
napisalem do nich
Mariusz Agnosiewicz
A więc imprezę będziemy promować:

"Odpowiadając na Państwa propozycję objęcia patronatu medialnego nad
organizowanym przez nas Festiwalem Filmów Popularnonaukowych pragniemy
bardzo serdecznie podziękować za tę propozycję. Oczywiście przyjmujemy ją z
wdzięcznością. W najbliższym czasie Państwa logo pojawi się w rubryce
patroni medialni. Tu też prośba o przesłanie nam Waszego loga w formie
bitmapy.
Z Państwa strony liczymy na informowanie o festiwalu, może zamieszczenie
linka do strony festiwalowej. Najświeższe informacje festiwalowe będziemy
przesyłac do Państwa. Ponieważ jest to pierwszy tego typu festiwal ważne
jest przede wszystkim rozpropagowanie jego idei i jak najszerszego o nim
informowania.

Ale nie ukrywam, że liczymy, iż współpraca przy festiwalu zaowocuje być może
dalszą współpracą. Więcej informacji o nas znajdą Państwo na naszej stronie:
ate.univ.gda.pl
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Fajnie byloby na czyms takim wcześniej zorganizować prezentację jakiejś klasyki. Ja ostatnio ściągnąłem sobie z sieci:

Carl Sagan's COSMOS - 03 - Harmony of the Worlds

jarekland (142470 punktów)
Nie chwytam. Powiedz szerzej o czym myślisz mówiąc" zorganizować prezentację klasyki"?

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365