A więc imprezę będziemy promować: "Odpowiadając na Państwa propozycję objęcia patronatu medialnego nad organizowanym przez nas Festiwalem Filmów Popularnonaukowych pragniemy bardzo serdecznie podziękować za tę propozycję. Oczywiście przyjmujemy ją z wdzięcznością. W najbliższym czasie Państwa logo pojawi się w rubryce patroni medialni. Tu też prośba o przesłanie nam Waszego loga w formie bitmapy. Z Państwa strony liczymy na informowanie o festiwalu, może zamieszczenie linka do strony festiwalowej. Najświeższe informacje festiwalowe będziemy przesyłac do Państwa. Ponieważ jest to pierwszy tego typu festiwal ważne jest przede wszystkim rozpropagowanie jego idei i jak najszerszego o nim informowania. Ale nie ukrywam, że liczymy, iż współpraca przy festiwalu zaowocuje być może dalszą współpracą. Więcej informacji o nas znajdą Państwo na naszej stronie: ate.univ.gda.pl
|