Nie jestem z Warszawy, nie mam żadnego interesu w propowaniu tego teatru, nie jestem związany żadnymi więzami z właścicielką. Warszawski teatr "Polonia" wystawia wiele kontrowersyjnych i odważnych (trzeba pamiętać że jesteśmy w Polsce) sztuk. "Darkroom" jest sztuką w której zderzają się pokolenia a także problemy społeczno-polityczne współczesnej Polski. Jak już powiedzxiałem warszawiakiem nie jestem i to co napisałem to skrót recenzji.
|