W poniedziałek 27 marca o godzinie 11. planowana jest eksmisja komornicza warszawskiego klubu Le Maddame. O godzinie 10.30 pod klubem zbierają się wszyscy ci, dla których klub Krystiana Legierskiego jest nie tylko dobrym miejscem do zabawy ale także ważnym ośrodkiem kulturalnym, miejscem nieskrępowanej wymiany myśli i poglądów. Pokażmy władzom stolicy, że nie zgadzamy się z polityczną decyzją o likwidacji klubu, że nie zgadzamy się z wizją Polski gdzie nie ma miejsca dla mniejszości a pluralizm światopoglądowy zamienia się na odgórnie ustalone jedynie słuszne wartości. Liczę na Waszą niezawodną obecność Piotr Mieśnik p.o. Sekretarza Zarządu Krajowego RS "NIE" 609 299 969, 660 775 812 |