Racjonalista - Strona głównaDo treści
Obrona Le Madame

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
23-03-2006 22:32Mariusz Agnosiewicz (moderator)Obrona Le Madame
W poniedziałek 27 marca o godzinie 11. planowana jest eksmisja komornicza warszawskiego klubu Le Maddame.
O godzinie 10.30 pod klubem zbierają się wszyscy ci, dla których klub Krystiana Legierskiego jest nie tylko dobrym miejscem do zabawy ale także ważnym ośrodkiem kulturalnym, miejscem nieskrępowanej wymiany myśli i poglądów.
Pokażmy władzom stolicy, że nie zgadzamy się z polityczną decyzją o likwidacji klubu, że nie zgadzamy się z wizją Polski gdzie nie ma miejsca dla mniejszości a pluralizm światopoglądowy zamienia się na odgórnie ustalone jedynie słuszne wartości.
Liczę na Waszą niezawodną obecność
Piotr Mieśnik
p.o. Sekretarza Zarządu Krajowego RS "NIE"
609 299 969, 660 775 812
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jarekland (142470 punktów)
>W poniedziałek 27 marca o godzinie 11. planowana
>jest eksmisja komornicza warszawskiego klubu Le Maddame.
Istnienie klubu Le Madame jest ważne, dla każdego kto ceni niezależniość myśli.
>Liczę na Waszą niezawodną obecność
Gdybym mieszkał w warszawie na 100% bym się zjawił, ale pod tym apele podpisuję się wszystkimi czterema łapkami.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365