Co za bzdury tu piszecie. Bog ? Nikt boga nie widzial , a jak nie widzial to nie moze mowic ze ,Bog jest lub ze go nie ma. Nasza katolicka religia to zwykly wyzysk zwyklych ludzi. Latwe pieniadze-- poczawszy od narodzin a na smierci konczac.To co ksieza robia w kosciele , to takie przedstawienie tani teatrzyk. Wracajac do katolickiego Boga , Wszystko mogacego i wszystko wiedzacego. Najpierw kobiecie zrobil dziecie, Zadnego zabezpieczenia dla ciezarnej, Zona Boga ? Rodzila w stajni ze zwierzetami . I jak by tego bylo malo to zostawil ja z kochankiem Jozefem. Potem pozwolil zeby ludzkie smieci ,dno spoleczne przybili jego syna do krzyza . [Ciekawe ktory ojciec ludzki by na to pozwolil gdyby mial taka wladze ? Niech mi odpowie ktos , PO CO? Bog ma sie nami zajmowac, po co mu ta praca? Uzerac sie z mordercami, zlodziejami,bandziorami, klamczuchami --mozna dlugo wymieniac. A biedni ludzie wiecznie stekajacy laza do kosciola i co niedziela Bog ma ich sluchac i byc na ich uslugach.Za kogo maja sie wierni ze Bog ma ich wysluchiwac ? Nikt z tych wiernych nie zastanowil sie, ze lazac do kosciola zawraca tylko d.... Bogu, a on jak faktycznie jest to musi uczestniczyc w tym przedstawieniu i jeszcze spelniac prośby, przebaczac bo jakis glupek nagrzeszyl. Z podziwu wyjsc nie moge jak ksiadz po dostaniu daru od ludzi zwraca sie do Boga aby ten otworzyl bramy niebios. Brzmi to dla mnie jak" Ej Bog otwieraj niebo bo tu mi umarl Wacek i ja jestem przekonany ze mu to sie nalezy, Grzechy juz mu wymazalem. No i Wacek zakladajac ze byl cale zycie zlym czlowiekiem ,po prostu wybaczeniu idzie do nieba. I patrzac naokolo ile krzywdy jest nie tylko wsrod ludzi ale wsrod zwierzat , trudno mi wierzyc w tego naszego katolickiego Boga. Napiszcie do czego jestesmy Bogu potrzebni ? Do czego.
|