HEJ! Tu zygmunt! Wzywam wszystkich amatorów nieprzemierzonego przez ludzka mysl swiata natury, energii i zycia. Entuzjastów emocjonalnych i intelektualnych uniesien. Fanów drzew, wody i swiezego powietrza. Kibiców wolnosci, milosci i szczescia. Zwolenników zabawy, spiewu i przeszywajacej skaly radosci. Nie owijajac w bawelne chcialbym zaprosic wszystkich na, organizowany miedzy innymi przeze mnie, biwak nad jeziorem Nidzkim. Jesli jestescie zainteresowane/ni prosze o niezwloczny kontakt w sprawie szczególów. Dla przyblizenia powiem tylko, ze biwak odbedzie sie miedzy 7-21 sierpnia i bedzie trwal ok. tygodnia. Prosze nieskrepowanie przeslac te wiadomosc dalej jesli tylko znacie osoby odpowiadajace przeze mnie niedosc precyzyjnemu, ale mam nadzieje bardzo wymownemu opisowi.) W kazdym badz razie, chcialbym, zeby to byla okazja nie tylko dla odpoczynku nad woda w pelnym kontakcie z natura, ale takze pretekst i okazja do spotkania wielu ciekawych ludzi. Trzymajcie sie wszyscy serdecznie pozdrawiam. Moje gg 9517574, lp.po@ikcosywz to mój mail |