Racjonalista - Strona głównaDo treści
Biwak na Mazurach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
23-07-2006 17:21ZygmuntBiwak na Mazurach
HEJ! Tu zygmunt!
Wzywam wszystkich amatorów nieprzemierzonego przez ludzka mysl swiata natury, energii i zycia. Entuzjastów emocjonalnych i intelektualnych uniesien. Fanów drzew, wody i swiezego powietrza. Kibiców wolnosci, milosci i szczescia. Zwolenników zabawy, spiewu i przeszywajacej skaly radosci.
Nie owijajac w bawelne chcialbym zaprosic wszystkich na, organizowany miedzy innymi przeze mnie, biwak nad jeziorem Nidzkim. Jesli jestescie zainteresowane/ni prosze o niezwloczny kontakt w sprawie szczególów. Dla przyblizenia powiem tylko, ze biwak odbedzie sie miedzy 7-21 sierpnia i bedzie trwal ok. tygodnia. Prosze nieskrepowanie przeslac te wiadomosc dalej jesli tylko znacie osoby odpowiadajace przeze mnie niedosc precyzyjnemu, ale mam nadzieje bardzo wymownemu opisowi.) W kazdym badz razie, chcialbym, zeby to byla okazja nie tylko dla odpoczynku nad woda w pelnym kontakcie z natura, ale takze pretekst i okazja do spotkania wielu ciekawych ludzi. Trzymajcie sie wszyscy serdecznie pozdrawiam.
Moje gg 9517574, lp.po@ikcosywz to mój mail



Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365