Mili Państwo, gdyby to było w dziale humor, to bym to kupił. Dowcip jest świetny. Bawiłem się przednio czytając ten artykulik www.racjonalista.pl/kk.php/s,3309Tylko, że znowu można go podsumować krótkim: nakazy ST są znoszone przez NT. Gdyby to było dane do jakiegoś humoru, to bym rozumiał. Ale Wy to daliście do działu Biblia.  Wasz sprawa  Racjonalista dostarcza mi rozrywki. Dziękuję  Słusznie ktoś Wam w Księdze Gości napisał. "Tworzycie niezwykle atrakcyjne pozory naukowości dla gawiedzi, która potem idzie głosować na wszelkiej maści lewactwo" |