Bardzo podoba mi się Pana szata graficzna strony racjonalista.pl. Czy mógłbym wykorzystać ją do swojej strony. Oczywiście umieściłbym Pana nazwisko - jako autora grafiki.
Po pierwsze: autorem grafiki nie jest pan lecz pani. Pani Ailinon. Po drugie: mam nadzieję, że nigdy już nie przyjdzie nikomu do głowy tak niedorzeczny pomysł...