STOEN - STOLEN !!!? ...raz jeszcze...
Drodzy
Kiedy czytam coraz wiecej glosow zastanawiajacych sie
nad wypaczonymi przeciez zasadami partnerskimi jakie
preferuje za plecami spoleczenstwa Wladza w Polsce,
widze szanse na ocalenie Ojczyzny i budowanie naprawde wlasnego domu, ze to urzednicy beda musieli wycierac buty przed wejsciem do naszej Ojczyzny z prosba - powtarzam z
p r o s b a zaakceptowania panstw unijnych do zasad funkcjonowania Panstwa polskiego.
Pytam wszystkich poddawanych propagandzie unijnej: JAKIE TO PRZESTEPSTWO TAK MYSLECnn DZIALAC I DAZYC DO TEGO Z HONOREM
I ZASADAMI DEMOKRATYCZNYMI JAKIE ZACHODOWI NIGDY PRAKTYKOWAC NIE PRZYSZLO !
Drodzy
STOEN - STOLEN czyli skradziony jest najwybitniejszym dowodem "legalnego"
politycznego terroryzmu Millerowskiej mentalnosci. Nie mam innego komentarza,
ze taka Wladza z kryminalno-gospodarczymi i finansowymi zachowaniami absolutnie
wrogimi Polsce NIE MA MIEJSCA W ZYCIU NORMALNEGO SPOLECZENSTWA.
www.naszdz(*)&dat=20021109&id=po48.txt#poczWymiar tzw. Sprawiedliwosci jest bezsilny. Policja wsadza na lata wiezienia za drobne prze-
stepstwa a wobec tak wielkich jest nie tylko bezsilna ale stoi w obronie tej Wladzy.
Napisze jeszcze raz, ze prawo w Polsce mowi: "kto zadaje sie z przestepca bierze na
siebie ta sama odpowiedzialnosc" Za stwarzanie warunkow do przestepstwa, za ukrywanie
przestepczej dzialalnosci grozi kara wiezienia. pytam KTO UKRYWA I BRONI PRZE-
STEPCZEJ DZIALALNOSCI MILLERA I JEMU PODOBNYCH ? Czy to caly PION
Wymiaru Sprawiedliwosci czy niektore Sekcje...
Jak ktos podkreslal: "Policja jest do obrony obywateli przed bandytyzmem ale nie do
obrony Wladzy przed Obywatelami"
Od Wymiaru Sprawiedliwosci zadam respektowania tego podstawowego prawa zanim
nastanie polityczny terroryzm legalnym "PRAWEM".
Solidarnosc w Polsce zachecam do solidarnego dzialania w duchu SOLI-DAR-NIOSACEJ !
Uwaga:
Wszystkich agentow internetowych tworzacych grupe "nieznanych sprawcow", ktorzy zamierzaja
podwazac logike obaw i faktow odnosnie dzialan Wladzy, zachecam do zrewidowania wartosci
swoich kontraktow i w miare swojej bezmyslnosci zastanowic sie czy za wystarczajace srebniki
przyczyniaja sie do sprzedawania Polski i wprowadzania zamieszania na forach Internetowych w
Polsce. Niech sie zastanowia czy do dzielenia tych podlych zyskow z bezprawnej wysprzedarzy
majatku narodowego sa wlaczeni czy odtraceni. Zaprzyjcie sie samych siebie i odpowiedzcie.
Polska potrzebuje Was dla naprawde wznioslejszych celow. Dla prawdy, ktora musicie bronic i
ktorej nie da sie oklamac. Dla Honoru, ktorego nikt nie bedzie wiecej deptal, poniewieral i parodiowal.
Nie tracmy czasu... a wybierajmy to co nam odbieraja
swiadomosc myslenia logicznego i pragnienia miec Polske dla Polakow a nie ZASTRASZONYM KOPCIUCHEM EUROPY ! a scislej
mowiac Niemcow i Zydow, ktorzy do Unii Europejskiej tez sie
ze swoimi "planami" pchaja.
Pozdrawiam i zapaszam do stron PIO w:
www.rodzinywyborcow.net rowniez do forum miasta
mojego dziecinstwa w:
www.Busko-Zdroj.comSZCZESC BOZE
Piotr Zabielski z Calgary