 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-11-2007 20:42 | piątek (1035 punktów) | Religia w szkole!!!
1 na 1 | Do nowych użytkowników (choć sam nie jestem jakimś starym wyjadaczem), i odwiedzających, moglibyście nie zakładać n-tego z kolei już tematu na tema religii w szkole... Jest ich wiele w archiwum forum, zawsze można poczytać.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | specto (57 punktów) | > Do nowych użytkowników (choć sam nie jestem jakimś starym> wyjadaczem), i odwiedzających, moglibyście nie zakładać> n-tego z kolei już tematu na tema religii w szkole... Jest> ich wiele w archiwum forum, zawsze można poczytać.> Definicja forum dyskusyjnego w WikipediiCytat z powyższej: Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.Czytając archiwa nie wymieniam poglądów. P.S. Skąd w tobie tyle złości/negatywności? Nie mam tu na myśli tylko tego forum. (to jest szczere pytanie nie mające na celu Cię urazić; jeśli tak się stało to przepraszam)
Wiedząc, że nie wiesz wiesz więcej niż ten, który wierzy, że wie.
|
|
 | | nieobecny | >Czytając archiwa nie wymieniam poglądów. Za to możesz czerpać informacje.
>P.S. Skąd w tobie tyle złości/negatywności? Nie mam tu na myśli tylko tego forum. Sugerujesz, że autor wątku jest znanym w sieci pieniaczem?
>(to jest szczere pytanie nie mające na celu Cię urazić; jeśli tak się stało to przepraszam) Twoje "przepraszam" znaczy tyle co moje "pocałuj mnie w dupę". - jak zwykła była powiadać pewna nauczycielka.
|
|
|  | 1 na 1 | specto (57 punktów) | >>Czytając archiwa nie wymieniam poglądów. >Za to możesz czerpać informacje. Ale ja chcę wymieniać poglądy.
>>P.S. Skąd w tobie tyle złości/negatywności? Nie mam tu na myśli tylko tego forum. >Sugerujesz, że autor wątku jest znanym w sieci pieniaczem? Pieniaczem, to stanowczo za dużo powiedziane (lubisz koloryzować?), ale... google.
>>(to jest szczere pytanie nie mające na celu Cię urazić; jeśli tak się stało to przepraszam) >Twoje "przepraszam" znaczy tyle co moje "pocałuj mnie w dupę". - jak zwykła była powiadać pewna nauczycielka. Widzę, że niestety to właśnie ta nauczycielka dużo Cię nauczyła... A może to tylko taka poza? Szkoda.
Wiedząc, że nie wiesz wiesz więcej niż ten, który wierzy, że wie.
|
|
|  | | Osobowosć | >Sugerujesz, że autor wątku jest znanym w sieci pieniaczem? A Ty to nie? >>(to jest szczere pytanie nie mające na celu Cię urazić; jeśli tak się stało to przepraszam) >Twoje "przepraszam" znaczy tyle co moje "pocałuj mnie w dupę". - jak zwykła była powiadać pewna nauczycielka. I właśnie DOKŁADNIE tym różnisz się od niego. Tam gdzie on przeprasza, Ty masz zupełnie inne propozycje. Tam gdzie on robi coś dla innych, Ty masz propozycję aby zrobiono coś dla Ciebie. Bystrzak z Ciebie. To właśnie jest zasadnicza różnica miedzy tymi co wierzą, a tymi co wiedzą (normalnymi ludźmi i zakutymi religijnymi łbami).
|
|
| |  | 1 na 1 | Kelly (2051 punktów) | > To właśnie jest zasadnicza różnica miedzy tymi co wierzą, a tymi co wiedzą (normalnymi ludźmi i zakutymi religijnymi łbami).Nie ma to jak tolerancja, empatia i zrozumienie. Niektórzy naprawdę widzą niewiele oprócz czubka własnego nosa  .
|
|
| | |  | | Osobowość | > >To właśnie jest zasadnicza różnica miedzy tymi co wierzą, a tymi co wiedzą (normalnymi ludźmi i zakutymi religijnymi łbami).> Nie ma to jak tolerancja, empatia i zrozumienie. Niektórzy naprawdę widzą niewiele oprócz czubka własnego nosa .Dla zakutego religijnego łba zwykle i czubek własnego nosa wydaje się zbyt odległy. Nie ma to jak tolerancja, empatia i zrozumienie, ale przekonaj o tym religianta.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Kelly (2051 punktów) | >Dla zakutego religijnego łba zwykle i czubek własnego nosa wydaje się zbyt odległy. Nie ma to jak tolerancja, empatia i zrozumienie, ale przekonaj o tym religianta. Cały czas przekonuję.
|
|
| | | | |  | | Osobowość | >>Dla zakutego religijnego łba zwykle i czubek własnego nosa wydaje się zbyt odległy. Nie ma to jak tolerancja, empatia i zrozumienie, ale przekonaj o tym religianta. >Cały czas przekonuję. Z doświadczenia wiem, że przekonać można wyłącznie samego siebie. Wtedy łeb się "odkuwa" i przestaje się wyznawać wiarę/niewiarę w cudzą wiarę. Wiec powodzenia!
|
|
| | | |  | | nieobecny | >Dla zakutego religijnego łba zwykle i czubek własnego nosa wydaje się zbyt odległy. Nie ma to jak tolerancja, empatia i zrozumienie, ale przekonaj o tym religianta. Czy to odnosiło się do mnie?
|
|
| | | | |  | | Osobowość | >>Dla zakutego religijnego łba zwykle i czubek własnego nosa wydaje się zbyt odległy. Nie ma to jak tolerancja, empatia i zrozumienie, ale przekonaj o tym religianta. >Czy to odnosiło się do mnie? A coś Ty. Do nikogo konkretnego. Do wszystkich zakutych religijnych łbów. Niezależnie od wyznania. Jak kiedyś nie zauważę Twojego nosa, to i do mnie.
|
|
| Osobowość | >Do nowych użytkowników (choć sam nie jestem jakimś starym >wyjadaczem), i odwiedzających, moglibyście nie zakładać >n-tego z kolei już tematu na tema religii w szkole... Jest >ich wiele w archiwum forum, zawsze można poczytać. Nie moglibyśmy, bo nie mamy ochoty dopuścić, żebyś zrobił z Tego Forum swoją owczarnię lub swój konfesjonał. A poza tym: W jakim celu założyłeś ten wątek, skoro o religii w szkole nie masz już ochoty rozmawiać?
|
|
| Kelly (2051 punktów) | > Do nowych użytkowników (choć sam nie jestem jakimś starym wyjadaczem), i odwiedzających, moglibyście nie zakładać n-tego z kolei już tematu na tema religii w szkole... Jest ich wiele w archiwum forum, zawsze można poczytać.Zawsze można założyć jeszcze kilka nowych i porozmawiać na ten temat w nowym składzie. Znudziło Ci się - nie czytaj. Przeciwko zakładaniu takich wątków jest właściwie tylko jeden argument: zabrania tego regulamin. Ale regulamin nakazuje też nadawanie wątkom tytułów związanych z ich planowaną treścią  .
|
|
 | | piątek (1035 punktów) | Ale regulamin nakazuje też nadawanie wątkom tytułów związanych z ich planowaną treścią  . Wlaśnie, i dlatego tak robię
"Bóg uczynił mnie ateistą. Kim Ty jesteś by kwestionować jego mądrość"
|
|
 | | nieobecny | > Ale regulamin nakazuje też nadawanie wątkom tytułów związanych z ich planowaną treścią .Jak któryś moderator się o tym dowie, to stanie przed wyborem: zastosować regulamin i skasować 99.99% wątków lub olać idiotyczny punkt regulaminu i niczego nie kasować.
|
|
|  | 1 na 1 | Kelly (2051 punktów) | I tak samo jest z pisaniem setnego wątku na ten sam temat, co pan Piątek piętnuje.
|
|
1 na 1 dokowski (7933 punktów) (zablokowany) | >na tema religii w szkole
tema zbyt nudna, chyba nie uda Ci się nikogo wciągnąć w taką dyskusję
doku
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|