Na stronie Młodzieży Weszpolskiej znalazłem taką wzmiankę dot. śm. JP II : Żegnamy człowieka bliskiego także nam - Wszechpolakom, bo to właśnie z naszymi starszymi kolegami współpracował podczas studiów Karol Wojtyła, jako wiceprezes Bratniej Pomocy Uniwersytetu Jagiellońskiego u schyłku II Wojny Światowej. www.wszechpolacy.pl/t.php?id=913 Czy wiecie coś wiecej na temat współpracy KW z MW ??
Tak-Kościół to ostatnio sprostował ,powiedział że to nie prawda...Że krótko był w szeregach ale wynikły znaczące róznice przekonań i Wojtyła odszedł ...