Otóż, ja niewiele prac naukowych napisałam sama... Ale mam jedną, którą chciałabym tu zamieścić, ale nie wiem, czy się nada. To jest praca historyczna pt. "Codzienność w czasie przełomu 1944/45" i znajduje się w archiwum "Historii bliskiej" Ośrodka KARTA. Oczywiście pisałam tę pracę na konkurs. Ma ona formę wywiadów z ludźmi pamiętającymi te lata. Nie wiem, czy jest to odpowiednie dla serwisu Racjonalista, ale mogę zaświadczyć, że prawdziwe na tyle, na ile może byś prawdziwa subiektywna historia. No i nie jest w żadnym wypadku plagiatem, to chyba jedyna moja praca, w której nie potrzebowałam prawie żadnej literatury do jej napisania (chociaż chyba powinnam była to zrobić, wtedy może dostałabym w tym konkursie nagrodę). Co o tym myślicie? Pozdrawiam |