W górnym pasku Menu, ikonka druga z lewej symbolizuje pocztę, tam tez mnie kieruje, gdy tam klikam, natomiast podpis jest "Kalendarium". W zawartość "Kalendarium", nie mogę też teraz wejść. Dziekuję webmasterowi za udogodnienie w postaci automatycznej kreski odzielającej "Złotą Myśl" od reszty postu. |