>Aha - coś w stylu forum na eduseeku?? >Czyli posty jeden pod drugim? >Moim zdaniem byoby to niewygodne ("drzewko" jest wygodniejsze gdy się do niego człowiek już przyzwyczai), a także prowadziło do niszczenia struktury rozmowy w "podwątkach". Ale przecież cytowanie jest właśnie po to, aby było wiadomo do czego wypowiedź się odnosi! W tej chwili jeśli chcę przejrzeć rozpoczęty wcześniej wątek muszę przewijać wiele ekranów w poszukiwaniu czerwieni, ewentualnie otwierać masę zakładek. Stanowczo wygodniej, moim zdaniem, byłoby jedno kliknięcie przenoszące mnie na dół wątku, do miejsca którego jeszcze nie czytałem. Czasem warto widzieć całą wypowiedź, na którą odpowiedziano - np. na dyskusje.pl rozwiązano ten problem wyświetlając odpowiedni odnośnik (przy czym opcja drzewka też jest dostępna).
|