Racjonalista - Strona głównaDo treści
ot, taka sobie ciekawostka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
10-03-2006 19:56Gosia (9452 punktów)ot, taka sobie ciekawostka
"Bdanaia na pweynm anelgiksim uneriwstyecie wyzakały, że nie ma znczeania, w jaikej kleojnści napsziemy lietry wenątrz wryazu,
blye tlkyo pirwesza i otstaina lreita błyy na soiwch mijsecach.
Rtszea mżoe być dolnwoie poszamiena, a mmio to bedzięmy w stniae pczyrzetać tkest bez wikszęego prleobmu.
Diezje się tak dlatego, ze nie cztaymy kżdaej z lteir odelndziie, ale wrayz jkao cłoaść. "
Eric Campbell
Nie miałam najmniejszych trudności z przeczytaniem powyższego tekstu, ale wśród tych, których poprosiłam o to samo, było już różnie.Co ciekawe,prawie wszystkie kobiety przeczytały ten tekścik płynnie przy pierwszym podejściu, wśród panów tylko około 30%.A jak jest z wami?
Pozdrawiam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zima (560 punktów)
Przeczytałem bez problemu. Fajne!
Pozdrawiam
Volrath (3440 punktów)
Przeczytałem bez żadnego problemu.
Zauważyłem, że coś jest nie tak dopiero przy "tlkyo".
Balkowski (5685 punktów)
Przeczytać owszem idzie bez problemu, chociaż z treścią się nie zgadzam. Bez problemu da się skonstruować tekst który nie będzie tak łatwy do "odcyfrowania".
placownik (17853 punktów)

   Melduję, że również nie miałem większych problemów.

   Jeśli wspomniane przez Ciebie badania dotyczyły tekstu pisanego w języku angielskim, o którym twierdzi się, że należy do języków o najniższym stopniu redundancji, to ich wyniki stanowią dla mnie spore zaskoczenie. Brak większych trudności przy czytaniu tekstu polskiego zaskakuje mnie znacznie mniej.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
sukulent (2309 punktów)
Przeczytałam płynnie, czym udowodniłam sobie po raz kolejny, ze jestem kobietą.

Dziękuję serdecznie za możliwość samoweryfikacji.

"Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było" ("Chatka Puchatka"
u kobiet pracuje lewa i prawa połkula...

jako ze jestem kobieta bez zadnych problemów
Truite (108 punktów)
>Co ciekawe,prawie wszystkie kobiety
>przeczytały ten tekścik płynnie przy pierwszym podejściu,
>wśród panów tylko około 30%.A jak jest z wami?

Kobieta- przeczytałam bez problemów za pierwszym razem.
Bardzo ciekawa ta teoria i jak widać ma zastosowanie w praktyce
majka
ej faktycznie!! ja też nie miałam problemu żeby to przeczytać!! ale supert )))))))))))))))))))))))))))))))))))
stokrotka (877 punktów)
Bez problemu przeczytałam. Też o tych badaniach słyszałam, ponad rok temu. Pozdrawiam
Gaczewski (126 punktów)
>Bez problemu przeczytałam. Też o tych badaniach słyszałam, ponad rok temu. Pozdrawiam
czyta sie normalnie ale wole tradycyjny tekst
pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365