Przeczytaj:
www.racjonalista.pl/ks.php/k,1429 -"Czerwona królowa. Płeć a ewolucja natury ludzkiej"
"Jest to błyskotliwe podsumowanie naukowych dyskusji na temat ewolucji płci oraz nieustannego konfliktu pierwiastka męskiego i żeńskiego. Autor odważnie wskazuje na podobieństwa między zachowaniem człowieka i zwierząt. Odkrywa tajemnice zwyczajów owadów, ryb, ptaków i ssaków. Doskonały, jasny i rzetelny wykład prowadzony w eleganckim stylu."
Ponieważ w księgarni Racjonalisty widnieje dzisiaj adnotacja, że pozycja jest czasowo nie dostępna,
więc bez żadnych skrupułów mogę podać informację gdzie możesz nabyć tę książkę.
Kupisz ją w "Składzie Taniej Książki" na ulicy Koszykowej (pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Poznańską a halą targową "Koszyki" w Warszawie, cena 14.oo plz, w zeszłym tygodniu jeszcze były.
Nie sądzę abyś to przeczytał, po podługości zagajenia, wnoszę, że możesz mieć trudności z czytaniem tekstów dłuższych niż cztery wiersze wojtyliańskie.
Dla tego specjalnie dla ciebie, powinno wystarczyć katolicko poprawne wytłumaczenie, że cudowną przyczyną takowego połowicznego stosunku płciowego (50%/50%) jest pobożny zwyczaj narzucony religijnie, który wymaga aby każda jedna kobita miała tylko jednego ślubnego.

Tym sposobem, na miłośc boską uwierz mi utrzymuje się połowiczna równowaga płci.

Albowiem wyginęli bezpotomnie osobnicy rozpłodowi nie mający pary, czyli ponad 50-sięcio procentowi.
Pomimo tego boskiego zwyczaju katolickiego, 20% ludności ziemskiej pochodzi z zapłodnień pozamałżeńskich, czyli cudzołożnych poczęć, ciąż "zaszłych" w wyniku wewnątrzpochwowej rywalizacji płciowej kilku samców z jedną samicą, o czym przeczytasz w książce Robina Baker'a pt. "Wojny plemników"
A jeśli chciałbyś się na temat ludzkiej seksualności, ponad dziecinne i księże "Moon-drości" dowiedzieć jeszcze więcej, polecam następną książkę R. Baker'a pt."Wojny dziecięce"
www.racjonalista.pl/ks.php/k,455 -"Wojny dziecięce. Macierzyństwo, ojcostwo i waśnie rodzinne"
bóg jest oszustwem