Po pierwsze zacząłbym pisać po polsku - BYKOM STOP. Po drugie nie umieszczałbym takich wątków w dziale "Nauka". Po trzecie nie widzę co tu jest do objaśnienia - poszukaj w sieci "wybranych tekstów piosenek zespołów współczesnych", wybierz po kilka z danego gatunku muzyki, zanalizuj i przedstaw wyciągnięte wnioski oraz swoją opinię (Nowa matura ustna to taka prezentacja ustalonego wcześniej tematu, tak ?)
|