tak rybę naklejają "podobno" katolicy, wiec mam pytanie które mnie męczy już bardzo długo, co oznacza rysunek ryby, ale tylko sa osci wiecie o co mi chodzi taka rybka wlasnie 5 minut temu zjedzona i zostały tylko osci w kształscie tejże ryby... czekam na odpowiedź... czy ma to jakis sens czy ten symbol coś oznacza? kto rysuje takie znaki bo dostaje listy z podpisem i narysowana obok taka rybka z ości. |