Racjonalista - Strona głównaDo treści
W tym cały jest ambaras - oto polski marazm

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
02-06-2014 12:08Jan Własnowolny (377 punktów)
(zablokowany)
W tym cały jest ambaras - oto polski marazm
Ocena 3 na 3
Przyzwyczajenie - w tym cały jest ambaras - oto polski marazm.

Soviecko - Vatykańskie kleszcze piją polską krew.
Na zasadzie złego profanum i dobrego sacrum.
Polacy podzieleni są więc w bolszewicko - krzyżackim uścisku.
Na łasce i widzimisię czerwono - czarnych
cwaniaków, pasożytów i darmozjadów.
Hasłem czerwonych - dziel i rządź. Czarnych - Bóg zapłać.

BIEDA jest motorem Kościoła i każdej innej religii, a STRACH przed ŚMIERCIĄ paliwem napędowym tego motoru.

Nawet zbrodniarz Jaruzelski - bolszewicki namiestnik, który z generalskim tupetem za życia wyparł się swoich korzeni
i religii, przed odejściem z tego świata dolał oliwy do sacrum.

"Przypominam, że Francja jako kraj laicki i liberalny respektuje, a nawet popiera wszystkie religie, ale jednocześnie podkreślam, że rząd, który reprezentuję,
dołoży wszelkich starań, by przejawy życia religijnego nie ujawniały się w życiu publicznym. Religia musi pozostać sprawą indywidualną każdego człowieka"
----------------------------------------------------- Nicolas Sarkozy

Ten cytat, to niewątpliwie myśl uniwersalna.
Godzi zbiorową drogę tłumu do zbawienia
z indywidualnym kierunkiem przywódcy stada.
Salomonowe rozwiązanie francuskie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hotbit (1772 punktów)
(zablokowany)
.
Oto polski marazm. Dużo płaczu, zero działania.
.
02-06-2014 13:42 
 Ocena 1 na 1
Jan Własnowolny (377 punktów)
(zablokowany)
Oto polski marazm. Dużo płaczu, zero działania.

*****************

Więc młodzieży do dzieła.
Młoda Emilia Plater już się na horyzoncie pokazała:

niewygodne(*)a-moze-miec-racje-ws-Tuska.htm

A GDZIE TE CHŁOPY ?

*****
02-06-2014 22:07 
 0 na 2
romaro (25211 punktów)
>Oto polski marazm. Dużo płaczu, zero działania.
>*****************
>Więc młodzieży do dzieła.
Mam nadzieję, że młodzież jest mądrzejsza od ciebie.
04-06-2014 11:27 
 Ocena 1 na 1
Jan Własnowolny (377 punktów)
(zablokowany)
Mam nadzieję, że młodzież jest mądrzejsza od ciebie.

********************

Zamiast komentarza

Jurek Bożyk ballada o rdzawym oku

https:// www.youtube.com/watch?v=a9roIlxQstM

*******

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365