>W Lublińcu - koło Częstochowy- graficiarz malował >swoje dzieło na tyłach garaży. >Zwinełą go policja jak to graficiarza ale ponieważ >namalował podobiznę zmarlego papy to go wypyszczono, mało >tego - znalazło sie pozwolenie od władz miejskich na jego >twórczość w tym miejscu - po czasie napisane >najprawdopodobniej ze wsteczną datą. Witamy w Iranie >europy lub europejskiej Korei Północnej. To dopiero >preludium do tego co pokażą niby prawicowe władze które >szykują się do objęcia hmmm rządów. Wytrwałości i >ominięcia stosów inkwizycyjnych życzę wszystkim którzy >czarny kolor tolerują tylko tam gdzie jego miejsce - czyli >na grodze(asfalt) >
Kto przeżył PRL może sobie wyobrazić jak będzie wyglądała PRK, Polska Rzeczpospolita Katolicka, po przejęciu władzy przez ugrupowania tzwane prawicowe. Będzie to kraj stanowiący skansen średniowiecza w Europie. W tym miejscu mozna przypomnieć sprawę arcybiskupa Paetza. Ile lat Watykan nie odniósł się do niej ! Ile znanych ludzi złożyło podpis pod petycją w jego obronie ! Ponadto gołym okiem widać niebywałą dyspozycyjność wszystkich mediów i rosnącą pozycję kleru.
|