Zapraszam do skomentowania: www.radiom(*)ki/2004/02/2004.02.16.rn24.mp3Obawiam sie, ze przekazywanie w ten sposob informacji o jodze jest indoktrynacja i hipokryzja oraz gloszeniem nienawisci wsrod tej czesci spoleczenstwa polskiego, ktorej ciezko jest samodzielnie myslec. Czym innym jest chrzesijanska modlitwa niz kultem, jesli wg mowiacego pozy, mimika, gesty w jodze sa kultem. Czym innym sa modlitwy i chodzenie sie do kosciola, jak wlasnie cwiczeniami psychosomatycznym, ktore maja rzekomo wyciszac. Czym roznia sie sekty od prob komercyjnego wykorzystania jogi. Ciekawe, ze katolickie radio probuje poslugiwac sie orezem racjonalistow do walczenia z innymi swiatopogladami. |