uwazasz, ze by JEGO EGO to nie zachwycilo? juz za zycia MU pomniki stawiali i jakos nie protestowal...( ......bo pewnie nic nie wiedzial...  ) a niech sobie wala swiat ile chca - dla roboli to lepiej bo moglby byc kolejny dzien wolny od panszczyzny za jalmuzne... hmmm... tak sobie marze: ze przydalby sie nam jeszcze jakis Osama 2 ( bo nr1 to juz chyba dawno w piachu...  ) to by moze po wolnych sobotach wywalczonych przez Lecha 2 ( nr 1 orle gniazdo znalazl ) wywalczyl wolne piatki! i dopiero byloby super!  takich weekendow to nawet w sztajnach by nie mieli!
|