Dzień dobry Jakiś czas temu wybuchła awantura o prawa mniejszości gejowskich i lesbijskich, sponsorowane ruchy wyszly na ulicę i manifestowały swoje potrzeby społecznego dowartościowania, uznania, akceptacji, itd. Oczywiście wszystkie idee mają swoich opozycjonistów i tak w tym przypadku się znaleźli sie ludzie, którzy uznali to za niesmaczne. Wtedy podniósł się lament, że mamy demokrację i prawa mniejszości są tak samo ważne jak większości, na tym polega demokracja. Te ostatnie hasła sprawiły, że postanowiłem stworzyć mały (na razie) ruch, ktory będzie walczył o możliwość prawnego zalegalizowania poligamii- oczywiscie na wzór islamski, to znaczy jeden mąż, wiele żon. Mam nadzieję, że jeśli gejom się uda cokolwiek osiągnąć w imię równosci praw człowieka, to tym bardziej sympatykom poligamii nie powinno się odmawiać ich praw do życia z tyloma kobietami, ile się na to zgodzi. Chętnych zaprosze niebawem na swoją stronę(muszę ją najpierw stworzyć..., ale to kwestia czasu). pozdrawiam, qazad. |