>brakuje mi tu watku "poznajmy sie" lub cos w podobie >bhebhe licze na Was > tez mi sie wydaje ze powinen byc jakis kacik dla sympatii czy wspolnych imprez itd. w koncy czlowiek jest istota spoleczna znacznie przyjemniej wypic drinka w kilka osob niz samemu do lustra popieram incjatywe
|