polecam wszystskim zapisanie sie do polskiej filii Towarzystwa Marsjanskiego to miedzynarodowoa organizacja polska filia jest bardzo aktywna chodzi o przygotowanie sie do kolonizacji planety mars wybudowania tam bazy to ciekawa zyciowa przygoda a do polskiego MS nalezy chyba zaledwie 200 osob troche malo przydaliby sie nowi czlonkowie chapters.marssociety.org/polskapozdrawiam |